13°C / 23°C

Csapatsport

Utoljára módosítva:
2018. június 18. 14:08
A serdülő korcsoportos birkózó Európa-bajnokságnak június 15-17. között Győr adott otthont. A rangos erőpróbán huszonöt ország kettőszázharminchét birkózója küzdött az érmekért, helyezésekért.
minap.hu/Miskolc TV
2018. június 18. 12:35
Először rendezett Flag Kupanapot és játékos toborzót a Miskolc Renegades amerikai futball csapat, a DVTK edzőközpontban. Két korcsoportban összesen hét csapat mérkőzött meg a szombati kupanapon, melyre Nyíregyházától Győrig, az ország több pontjáról érkeztek fiatalok.
dvtk.eu
2018. június 18. 11:30
Glen Hanlon neve ismerős lehet a jégkorong kedvelőknek, hiszen olyan bajnokságokban dolgozott, mint az NHL, az AHL, és a KHL. Pályafutása alatt hét alkalommal is vezetett válogatottat az A csoportos világbajnokságokon. A kanadai szakember 1+1 évre kötelezte el magát a klubnál.
2018. június 18. 14:13
Christiano Ronaldo három, Diego Costa két gólt szerzett, 3-3 a vége a portugál-spanyol szuperrangadón!
m4sport.hu/nemzetisport.hu
Új világbajnoki rekordot állított fel az orosz labdarúgó-válogatott azzal, hogy csütörtök este 5–0-ra megverte Szaúd-Arábiát: klasszikus világbajnoki nyitó mérkőzésen még sohasem jegyzőkönyveztek ilyen nagy különbségű győzelmet. Íme, a moszkvai nyitány a statisztikusok szemével!
2018. június 16. 08:36
Évzáró ünnepséggel és díjátadóval ért véget a 2017/18-as szezon a miskolci vízilabda utánpótlás csapatnál. Az eseményen a díjazottak átvehették érmeiket, valamint külön elismerést kapott Vismeg Zsombor, aki 14 és fél évesen, utánpótlás játékosként a felnőtt csapat kerettagja lett.