7°C / 20°C

Egyéni sport

Utoljára módosítva:
2018. május 18. 10:27
A miskolci 7. Maratoni Hétvége június 16-17-én kínál egyedülálló sportolási, kikapcsolódási lehetőséget valamennyi korosztály tagjainak. Szombaton a 26. Bükki Hegyi Maraton-Kisgyörgy Ádám Emlékverseny terepfutó viadal, vasárnap pedig a 7. Kondenzgyík Maraton hegyikerékpáros verseny várja a sportbarátokat. A kedvezményes előnevezés már javában tart mindkét eseményre.
2018. május 16. 20:02
Az elmúlt hétvégén a Miskolci Judo Club versenyzői az alábbi eredményeket érték el:
2018. május 16. 08:55
Tizenhárom település nyolcvan sportolója lépett pályára május 12-én, szombaton, a Miskolci Egyetem Körcsarnokában megrendezett III. Konfuciusz Kupa elnevezésű tollaslabdaversenyen, melyen ezúttal is egy állatmenhely számára gyűjtöttek.
2018. május 17. 07:26
A házigazda MVSI Miskolc Városi Sportiskola csapata a nyolcadik helyet szerezte meg a hétvégén megrendezett felnőtt atlétikai Országos Csapatbajnokság Keleti-csoportjának elődöntőjében.
2018. május 15. 14:04
A DVTK-MVSI versenyzői a minap Tokodon, a Kék Duna Kupa serdülő szabadfogású minősítő-versenyen szerepeltek.
2018. május 15. 09:43
Feczkó Csanád, az MVSC judokája ezüstérmet nyert hétvégén a litvániai Kaunas városában megrendezett junior Európa-kupán, az 55 kg-os súlycsoportjában. Ugyanitt Tóth Apor a 90 kg-os mezőnyben az ötödik helyen végzett.