Labdarúgó NB II - Hajrágóllal nyert a listavezető DVTK

dvtk.eu - MTI
2023. április 09. vasárnap 19:10
A listavezető DVTK a hajrában szerzett góllal kerekedett vendége, a kiesés elkerüléséért harcoló Békéscsaba fölé vasárnap a labdarúgó NB II 30. fordulójában. A győztes találatot a 89. percben Lukács Dániel egy szöglet után fejelte a kapuba.
Fotó: dvtk.eu

DVTK - Békéscsaba 1-0 (0-0) A Merkantil Bank Liga harmincadik fordulójában a DVTK hazai pályán nyert a Békéscsaba ellen. Az első félidőben a DVTK türelmesen járatta a labdát a betömörülő védelem előtt, és próbálták a réseket kihasználni, amihez megvoltak a helyzetek, miközben a vendégek gyors kontrákkal kísérleteztek, de gól nem született egyik oldalon sem.

A szünet után hasonló forgatókönyv szerint folytatódott a mérkőzés, de kevesebb helyzetet látott a szépszámú közönség. A piros-fehérek ismét nagyot küzdöttek, és újra a hajrában szerzett góllal gyűjtötték be a három pontot: Lőrinczy Attila ezúttal gólpasszt adott, Lukács Dániel pedig győztes gólt fejelt. A győzelmével a Testgyakorlók tovább őrzik első helyüket.