Ugrás a tartalomra

Megsérült a sofőr, aki autóval hajtott bele a dohányboltba az Y-hídnál

minap.hu
Utoljára módosítva
2025. május 02. péntek 20:26
Egy személyautó sofőrje a Soltész Nagy Kálmán utca és a vízügyi igazgatóság kereszteződésénél található dohánybolt falát találta el, miután egy másik autóval ütközött.
Fotók: magánarchívum

Két személygépkocsi ütközött május 2-án, délután háromnegyed négykor a Soltész Nagy Kálmán utca és a vízügyi igazgatóság kereszteződésénél az Y-hídnál. A karambol után az egyik kocsi nekiment a sarkon található dohánybolt falának és az ott található közlekedési táblát is kidöntötte – tudtuk meg Varga Rudolf rendőr századostól, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferensétől. 

- A belváros irányából jött egy személyautó zöld jelzésen, amikor a Zsolcai kapu felől egy másik személyautó a jobbra kanyarodó sávból szabálytalanul egyenesen akart a piros jelzésen átmenni. A két autó összeütközött és az egyik nekihajtott a trafik falának - fejtette ki. 

- A sofőr megsérült, valószínűleg könnyebb sérüléseket szenvedett, a mentőszolgálat kórházba szállította. A helyszíni szemle jelenleg is folyik, a Miskolci Rendőrkapitányság vizsgálja a baleset körülményeit. A rendőrség kéri, hogy odafigyeléssel, óvatosan vezessenek, különösen az eset környékén – tette hozzá.

Az balesetről készített videó, ITT érhető el. 

 

Programok

Jelenleg nincsenek programok!