2024. április 26. péntek 08:04
A DVTK legendás játékosa múlt szombaton hunyt el.
Forrás
2024. április 24. szerda 10:12
A DVTK csütörtökön 19 óra 30 perckor a DVTK Stadionnál található négy betűhöz várja mindazokat, akik a klubbal közösen szeretnének megemlékezni a Diósgyőr szombaton elhunyt legendájáról, Tatár Györgyről.
Forrás
Detzky Anna
2024. április 24. szerda 07:35
Miskolcra hozza el a reményt június 1-jén az Ez az a nap!, a teltházas budapesti Puskás Arénát követően.
On
Forrás
2024. április 21. vasárnap 16:46
DVTK - DVSC 5-3 (2-1). Álomszerűen kezdte a Diósgyőr a mérkőzést, Vladislav Klimovich már az első percben megszerezte a vezetést, amit Bright Edomwonyi egy szemfüles fejesgóllal duplázott meg húsz perc múltán.
Forrás
2024. április 20. szombat 19:40
Forrás
2024. április 20. szombat 11:27
A közelmúltban súlyos betegséggel kórházba került, majd szombaton hajnalban távozott közülünk.
Forrás
2024. április 16. kedd 11:48
A DVTK atlétáját választották olvasóink a hónap sportolójának márciusban.
Forrás
dvtk.eu
2024. április 14. vasárnap 19:54
A Simple Női Liga 18. fordulójában a Budaörs vendégeként lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata. Bém Gábor együttese Nagy Panna és Oláh Adrienn góljával 2-1-re győzött az újonc otthonában.