Egyéni sport

Forrás
Bacsó István
2024. július 26. péntek 17:39
A küzdelem az Expert-FPS Vitorlás Kupáért és ranglistás helyezésekért megy ezen a hétvégén Hejőkeresztúron.
Forrás
2024. július 26. péntek 11:51
A Miskolci Sportiskola öttusa szakosztályának sportolói a nyári versenyszezont a július 19-21. közötti, székesfehérvári országos bajnokságon zárták.
Forrás
2024. július 26. péntek 08:22
A Kis-Galya KSE sportolói múlt hétvégén, Zalaegerszegen a hegyikerékpárosok XCO országos bajnokságán álltak rajthoz.
Forrás
2024. július 25. csütörtök 22:47
Harminchét ország négyszázhuszonnyolc egyeteméről közel ötezer résztvevő érkezett a Debrecen-Miskolc rendezte 2024-es Európai Egyetemi Játékokra. Felejthetetlen élmények, izgalmas mérkőzések, csodálatos hangulat – ezek jellemezték az eseményt mindkét helyszínen.
Forrás
2024. július 25. csütörtök 12:52
Szerda estére nem maradtak nyitott kérdések a Debrecen-Miskolc rendezte 2024-es EUG-n; immáron mind a tizennyolc sportág összes tornájának megvan a bajnoka.
Forrás
2024. július 24. szerda 11:42
Az Európai Egyetemi Játékok férfi kosárlabdatornáján egymással ütközött meg a hajdúsági és a borsodi különítmény: a pikáns találkozót előbbi magabiztosan nyerte.
Forrás
MTI
2024. július 23. kedd 13:12
A párizsi olimpián résztvevő izraeli delegációt a nap 24 órájában a francia csendőrség különleges alakulata (GIGN) őrzi – írta a Le Monde Gerald Darmanin francia belügyminiszter közlésére hivatkozva.
Forrás
2024. július 22. hétfő 19:33
A júniustól a Miskolci Sportiskola színeit képviselő Malahov Kirill két arany-, és két ezüstérmet nyert a múlt heti, hódmezővásárhelyi gyermek korcsoportos úszó országos bajnokságon.
Forrás
2024. július 22. hétfő 15:24
A szlovákiai Besztercebányán megrendezett, kerülő U18-as Atlétikai Európa-bajnokság fiú távolugrásának döntőjében Hajdu Áron új korosztályos országos csúcsot jelentő 758 cm-el ezüstérmet szerzett. László István 16 éves tanítványa fantasztikus ugrásával szakállas, 35 éves rekordot adott át a múltnak.
Forrás
Balogh Csilla
2024. július 24. szerda 10:42
Guzi Blanka öttusázó egy hónappal ezelőtt világbajnoki ezüstéremmel váltotta meg repülőjegyét Franciaországba, az ötkarikás játékokra. Jelenleg a legjobb hazai versenyző a női világranglistán.