Keressük a hónap sportolóját

2024. június 10. hétfő 10:08
Június 17-ig dönthetnek olvasóink arról, hogy legyen a hónap csapata, illetve sportolója májusban.

A Minap.hu, valamint a Miskolc Televízió Sportpercek című műsora júniusban is meghirdeti a Hónap sportolója / csapata szavazást, melyben olvasóink dönthetik el, hogy előző havi teljesítménye alapján melyik helyi sportoló, illetve csapat érdemes a megtisztelő címre. Szerkesztőségünk májusban a voksolásra Német Gábor autóversenyzőt, Muzsnay Péter grapplert, valamint a DVKT kézilabda csapatát jelöli.

Német Gábor megnyerte a II. Hell Diósgyőr Rallyt. A miskolci autóversenyző így tulajdonképpen hazai pályán lett első az országos bajnokság első osztályának második versenyén.

Május utolsó napjaiban rendezték meg a grappling Európa-bajnokságot Bakuban, Azerbajdzsán fővárosában, ahol a miskolci sportoló, Muzsnay Péter U17 fiú 50 kg-os kategóriában nyert bronzérmet.

Bajnok lett és feljutott a kézilabda bajnokság NB 1/B osztályába a DVTK csapata. A miskolci piros – fehérek így öt évtized után jutottak vissza ebbe az osztályba.

A szavazatokat június 10-én, hétfőn reggel 9 órától 17-e, hétfő 9-ig várjuk.