Változik két jegy-és bérletpénztár nyitvatartási rendje
Az Avas jegy-és bérletpénztár minden hónap 12-e és utolsó előtti napja között 10-17 óráig áll az utasok rendelkezésére. Az Uitz Béla utcai jegypénztár – amely kizárólag bérletváltási időszakban tart nyitva - átalakítási munkálatok miatt zárva lesz várhatóan augusztus végéig.
Az MVK Zrt. ezért azt javasolja, hogy az utasok a jegypénztár mellett üzemelő ügyfélszolgálati irodában váltsák meg jegyeiket, bérletüket. Az újranyitást követően a jegypénztári kiszolgálóablak a szomszédos MVK ügyfélszolgálati irodából lesz elérhető, ezért a jegy-és bérletvásárláshoz be kell majd fáradni az ügyfélszolgálati iroda ügyfélterébe.
Az avasi és az Uitz Béla utcán található jegypénztár mellett is üzemel jegy-és bérletautomata 0-24 órában, ahol kizárólag bankkártyával van lehetőség vásárlásra. Mobilapplikáció segítségével, szintén bankkártyával a nap 24 órájában bárhonnan megvásárolhatják jegyeiket, bérleteiket (például Mobiljegy, Simple stb.) - írja közleményében a Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
További információ az automatákról: https://mvkzrt.hu/automata és a mobiljegyről: https://mvkzrt.hu/mobiljegy.